یادداشت ها

مجموعه یادداشت های من


پرداختن به موضوع مهم « سرمایه گذاری بازاریابی » در حوزه صنایع دستی و هنرهای سنتی بدان جهت مهم و ضروری است که به قدر کافی به آن توجه نشده است و تمرکز هنرمندان و تولید کنندگان همواره بر روی تولید بوده است و نه بازاریابی .


تاریخ ثبت: 1399-11-18


۱. توجه به جزئیات : گردشگری و هتل داری به واسطه ظرافت، لطافت، پیچیدگی فرایندهای بازاریابی و ارائه خدمات، پراست از جزئیات و نکات ریز و مهم که برای ارائه خدمتی کامل و درست بایستی بدانها توجهی ویژه نمود. توجه به جزئیات نوعی مهارت اجتماعی است که ریشه در استعدادها و توانایی های ذاتی افراد دارد و لذا کسانی در این قبیل کسب و کارها موفق هستند که به جزئیات امور توجه کنند. به یاد داشته باشید که توجه به جزئیات باعث افزایش کیفیت خدمات و نحوه ارائه آن خواهد شد و متعاقب آن رضایت مشتری را برای شما به ارمغا


تاریخ ثبت: 1399-10-20


سلام دوستان عزیز لطفا این نکته مهم رو از من به یادگار داشته باشید : دنبال فالوور فیک و جعلی در شبکه های اجتماعی نباشید، گول حباب شبکه های اجتماعی رو هم نخورید. اگه پیجتون تخصصیه و حرفی برای گفتن دارید، مسلما باید تعداد مخاطبانتون هم محدود باشه . پس نگران نباشید! چون بازاریابی برای همه یعنی بازاریابی برای هیچکس !


تاریخ ثبت: 1399-9-25


بسیاری از شهرها و روستاهای ایران القاب و عناوین مختلفی همچون پایتخت فرهنگی، معنوی، گردشگری، نمونه گردشگری، نمونه بین المللی گردشگری، هدف گردشگری، جهانی و ملی صنایع دستی، پاک و... را به خود اختصاص داده ­اند و اینگونه عناوین معمولا از سوی دولت ها و سازمان های غیر انتفاعی مرتبط و... تعیین و ابلاغ شده اند.


تاریخ ثبت: 1399-9-9


ست گادین مرد خلاق و وبلاگ نویس آمریکایی و همچنین نویسنده کتابهای پرفروش قبایل، گاو بنفش و مهره ی حیاتی معتقد است کسانی که در زمینه ای خاص برجسته شده و تبدیل به فردی خاص شده اند باید اقدامات ذیل را انجام دهند تا کمیاب (پرارزش) شوند :


تاریخ ثبت: 1399-8-16


اعتبار مهمترین دارایی کسب و کار است و اعتبار شما، اعتماد مشتریان و مخاطبان شما را به ارمغان می آورد. جردن بلفورت نویسنده کتاب گرگ وال استریت می گوید : باید مشتری از شما خوب شنیده باشد، از رفتارها، برخوردها، کیفیت، پاسخگویی، ضمانت پس از فروش و ...


تاریخ ثبت: 1399-8-16
یادداشت های منتخب


هیچ یادداشت منتخبی یافت نشد.