یادداشت ها

مجموعه یادداشت های من


ست گادین؛ مرد خلاق آمریکایی و نویسنده کتابهای گاو بنفش، مهره حیاتی و قبایل در کتاب این است بازاریابی، به زبانی ساده، بازاریابی و اصول آن را به چالش کشیده است. گادین معتقد است؛ بازاریابی برای همه یعنی بازاریابی برای هیچ کس. از نظر او بازاریابی یعنی تغییر آفرینی، تغییر فرهنگ، جایگاه اجتماعی و ارتباط بین افراد و فعالیتی سخاوتمندانه برای کمک به دیگران جهت حل مشکلشان. او می گوید بازاریابی در کسب و کار باید به گونه ای باشد که وقتی کسب و کارمان را جمع کردیم، افراد زیادی دلتنگمان شوند.


تاریخ ثبت: 1401-2-1 | 234


بریان تریسی نویسنده کتب بازاریابی و فروش، رشدفردی و کسب و کار در کتاب بازاریابی می نویسد؛ بازاریابی یکی از مهیج ترین بازیهای تجارت است! او معتقد است دلیل اصلی موفقیت یا شکست در تجارت با موفقیت یا شکست در تلاش های بازاریابی معین می شود و 48 درصد شکست های تجاری به کم کاری و یا عدم کارایی مناسب در حوزه ی بازاریابی و فروش مرتبط است.


تاریخ ثبت: 1401-1-17 | 383


حضور، همراهی و مشارکت مدیران عامل و کارکنان شرکت ها و موسسات گردشگری در غرفه های نمایشگاههای گردشگری و تلاش جهت برقراری ارتباط مؤثر با بازدید کنندگان، جزء دلنشین ترین ترین لحظاتی است که می تواند در یک رویداد نمایشگاهی برای بازدیدکنندگان رقم بخورد. به راستی بازاریابی در نمایشگاه ها چیزی جز مدیریت روابط سودآور با مشتریان بالقوه نیست ...


تاریخ ثبت: 1400-11-4 | 715


خوب صحبت کردن، خوب نوشتن و خوب ارتباط برقرار کردن سه مهارت مهم هستند که مدیران کسب و کارها باید توانایی خود را در آن زمینه ها تقویت نمایند تا مدیری برجسته، ممتاز و غیرقابل جایگزین شوند.


تاریخ ثبت: 1400-10-24 | 246


چنانچه در حال حاضر شهردار هستید و ویژگی ها یا رویکردهایی که در ادامه این یادداشت به آنها اشاره خواهم کرد را ندارید، بدانید که یک مدیر شهری کاملا معمولی و پسته ای سربسته خواهید بود و اعضای شورای شهر باید در انتخاب خود تجدید نظر نمایند.


تاریخ ثبت: 1400-10-14 | 789


روی سخن من با کسانی است که علاقمند به سرمایه گذاری در کسب و کارهای گردشگری و هتلداری هستند . چه حال و چه در آینده ای نزدیک لطفا آدرس را اشتباه نروید ! چون قطعا به بیراهه خواهید رفت . آدرس همینجاست ؛ وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ...


تاریخ ثبت: 1400-9-2 | 288
یادداشت های منتخب