انتشار چاپ سوم کتاب زرافه باش؛ یک سروگردن بالاتر از دیگراناین کتاب انگیزشی و کاملا کاربردی با توجه به استقبال گسترده مخاطبان و علاقه مندان ظرف کمتر از 18 ماه به چاپ سوم رسید.

علیرغم شیوع ویروس کرونا و تبعات منفی روانی و اقتصادی آن خوشبختانه این کتاب که نوشته احمد دیناری؛ مشاور،سخنران و نویسنده حوزه سرمایه گذاری و فروش گردشگری و هتل داری است با استقبال بی نظیری مواجه شد و چاپ سوم آن با ویراستاری جدید و کمی اصلاحات و اضافات در 28 اردیبهشت 1400 منتشر گردید.

کتاب فوق به شما کمک می کند تا با انتخاب زمینه ای تخصصی که منطبق با استعدادها و توانایی های ذاتی تان است از طریق تکرار، مشاهده، تمرین، پشتکار و تمرکز در مدت زمانی مشخص تبدیل به یک فرد برجسته و متخصصی آزادکار شوید، به نحوی که فرصت ها به سوی شما گسیل شده و توانگر می شوید.

برندسازی شخصی نوعی بدعت گذاری و حرکت مثبت در جهت تقویت نقاط قوت یا همان توانایی های ذاتی و توجه به ندای درونتان و تلفیق آنها با دانش، مهارت های تخصصی و اجتماعی و رفتاری است و باعث می شود در بین دوستان، همکاران، همتایان،همکلاسی ها و رقبای خود« یک سروگردن بالاتر» باشید.

شما با مطالعه و به کارگیری گام های کاربردی این کتاب در زمینه شغلی و تخصصی مورد علاقه خود غیر قابل جایگزین شده و اثری ماندگاراز خود بر جای گذاشته و هیچگاه بازنشسته نمی شوید ...

گفتنی است ناشر کتاب زرافه باش؛ یک سروگردن بالاتر از دیگران انتشارات واژگان خرد در مشهد می باشد.

برای تهیه این کتاب در مشهد می توانید به فروشگاههای انتشارات جهاد دانشگاهی(میدان تقی آباد - سه راه ادبیات - میدان آزادی) مراجعه نمایید.

برای تهیه کتاب در شهرستانها، استانها و تیراژ بالای 2 جلد نیز درخواست خود را به شماره 09154002703 پیامک کنید.

در تهران نیز می توانید از طریق انتشارات مهکامه کتاب فوق را تهیه نمایید.


اشتراک گذاری