رویدادهای برگزار شده

رویدادهای برگزار شده را اینجا پیگیری کنید


لایو اینستاگرامی اصول سرمایه گذاری بازاریابی در حوزه صنایع دستی بانوان در تاریخ 15 بهمن 1399 با میزبانی سرکار خانم دکتر نوالهدی پورعباس عضو هیات مدیره کانون زنان بازرگان استان خراسان رضوی و با سخنرانی احمد دیناری؛معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری خراسان رضوی برگزار گردید.


تاریخ برگزاری: 1399-11-15


لایو اینستاگرامی اصول سرمایه گذاری موفق در کسب و کارهای گردشگری و هتلداری در تاریخ 7 دیماه 1399 با سخنرانی احمد دیناری؛ مشاور، سخنران و نویسنده مهارتهای بازاریابی، فروش و سرمایه گذاری گردشگری و هتلداری و به میزبانی سرکار خانم آرزو رجب پور مدیرمسوول کانون سپهر پارسیان و طراح و مجری رویداد سالانه ستاره ها برگزار شد.


تاریخ برگزاری: 1399-10-7


این وبینار به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی و به میزبانی سرکارخانم مهندس اکرم کمره مدیرعامل شرکت مشاوره سرمایه گذاری توس راهبرد در تاریخ 29 آبان ماه 1399 با سخنرانی احمد دیناری؛ معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان خراسان رضوی برگزار گردید. رویدادهای هفته کارآفرینی توسط اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی برنامه ریزی و اجرا شد.


تاریخ برگزاری: 1399-8-29


کارگاه آموزشی ضمن خدمت آشنایی با فرایندها و رویه های اجرایی صدور مجوز فعالیت و نظارت بر عملکرد تاسیسات گردشگری در تاریخ 5 و 6 بهمن 1399 با تدریس احمد دیناری؛ مشاور، سخنران و نویسنده مهارتهای بازاریابی، فروش و سرمایه گذاری گردشگری و هتلداری برای کارکنان سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی قشم برگزار شد.


تاریخ برگزاری: 1399-11-5


سمینار مهارت آموزی در محیط واقعی کسب و کارهای گردشگری و هتل داری با استقبال گسترده و پرشور علاقه مندان در تاریخ 27 آبانماه 1397 به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و موسسه مشاوره شغلی و کاریابی تک ستاره


تاریخ برگزاری: 1397-8-27


این همایش بزرگ در تاریخ 18 مهرماه 1398 با مشخصات ذیل در هتل پارس مشهد برگزار شد : برگزارکنندگان : اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی و شرکت نمایشگاهی دکوپاژ


تاریخ برگزاری: 1398-7-18